آلپروزولام 5

شاید بگویید چرا از قرص مسکن برای عنوان این پست اســـــتفاده نموده ام. پس ادامه را به دقت بخوانید.

سرش به نشانه ی حاجی های ترکمن عمامه می گذارد.لاغر اندام وتکیده است صورتی با ته ریشی جوگندمی دارد که طرفین فکش به سمت دندان ها تورفته اند.اهل دود ودم وسور و سات نیست. شغل اصلی اش کشاورزی است. کشاورزان همسایه اش دل پری از او دارند.بد بختی روزگار بعضی از زمین های آن دور واطراف آبخوریشان از مسیر زمین حاجی است.حاجی هم تنها به دو شرط اجازه ی عبور آب از روی زمینش را می دهد و آن شرط هم اینست ؛ همسایه ها بهره برداری از زمینشان را شراکتی یا اجاره به حاجی باید واگذار بکنند.در غیر اینصورت آب بی آب.

برای خرید زمین های مجاور اراضی خود حرص و ولع زیادی دارد اگر کسی هم قصد فروش نداشته باشد آنقدر زمین های دور وبــــر او را می خرد ،بدین ترتیب او را محاصره نموده، اجازه عبور آب که پیشکش اجازه عبور برای شخم ودیسک وبذر پاشی را هم نمیدهد.توسل به قانون هم -قربونش برم -هیچی نگیم سنگین تریم.

آن روز در محل کارم گوش دادن به درد دل های کشاورزی بود که زمینش هم سامان با زمین حاجی است .نتیجه اش این بود که شب آن روز به راحتی نتونستم به خواب درست وحسابی برم.خونه را بالا وپایین نمودم از میان دوا درمان های موجود قرص آلپروزولام را پیدا کردم که نمره اش ۵ بود ،دو تا را انداختم رویش هم یه لیوان آب خنک ؛شما که این پست را می خوانید لطف بفرمایید در خاتمه آن به تاریخ وساعت نگارشش نیز توجه کنید هنوز قرصه اثر خود را نگذاشته است.

زنده ماندیم چند خاطره ی دیگر از این باب خواهیم نوشت.

راپورت موضوع به حالی آقا رسانده شده ایشان نیز پیغام تلگرافی عنایت نموده عنوان داشته اند.

حاجا گیدن کوپ بولار

حاجی بولان آز بولار

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــلا نسبت

/ 5 نظر / 41 بازدید
اغلن

من نمی‌دونستم اسم پست‌تون، قرص مسکنه! یه سوالی هم همیشه برام بوده : شما این‌جا چی رو زیر ذره بین قرار می‌دین؟ مثلاً یه برنامه زیر ذره‌بین قبلاًها بی‌بی‌سی داشت که با نوری‌زاده می‌شستن مسائل سیاسی رو تحلیل می‌کردن. حالا شما این‌جا چی کار می‌کنین؟

اجو

حالی اقا و مسائل روستای حالی اقا زیر ذره بین ظهری ...:)

شریف

سلام راست میگی آقای ظهری حاجی شدن به لباس و عمامه نیست . آقا جان هرکی که خوب باشه اصلا مکه رفتن نمیخواد .مگه مکه آدمارو چیکار میکنه اگر هم تاثیر بزاره فکر کنم به اندازه یکی دو هفته است .آدم باید خودش آدم باشه .[راک]

عاغا چه ربطی به قرص داشت ؟؟؟؟ من نگرفتم والا موضوع سرچم تحقیق درباره این قرص بود ببین گوگل هم شعر بلده خخخخ