یکی از نگرانی های حالی آقا

حالی آقا این روزا از ایجاد وضعییت فرهنگی خاصی در جامعه نگران است.نمیداند این وضعییت فرهنگی آنچه که او آن را مبتذل می داند از چه ناحیه ای ناشی گشته ودلیل انتشار آن چیست.حالی آقا به اهمیت امر به معروف ونهی از منکر هم کاملا آگاه است.بنابراین جای هیچ نوع تاملی نیست فی الفور به سمتی از آبادی مان که تجمع زیادی از مردم در آن جا اتفاق می افتد (اشتباه نکنید مسجد روستایمان نیست)که همان مغازه سالپی یالانچی است راه می افتد.

جماعتی با تیپ های مختلف آن جا هستند البته جمعیتی از موتور سیکلت نیز مشهود است که عده ای جوان روی آن نشسته اند.حالی آقا ی نیمچه ملا گلویی صاف کرد وخطاب به حضار گفت: ببینید فرزندان من عورت مرد از بند ناف شروع می شود وتا زانو ادامه دارد. یک مرد همیشه باید سعی وتلاشش در این باشد که اعضای مستقر در بین این دو ناحیه هرگز به روئیت نامحرم زن وحداقل مردان هم نرسد.مثلا سالپی همیشه به هنگام سرویس تراکتور رو به وسایل تراکتور چمباتمه زده می نشیند. این روزا هیچ وقت مواظب پشت سرش نیست که بخش اعظم از چاک نشیمن گاهش مشهوداست .بنده های خدا ،زن مردم  هم که به نانوایی میروند سرشان را از خجالت سمتی دیگر می گیرند.

پسر خل مزاج حالی آقا که تازه به جمع رسیده وموضوع را گرفته بود گفت حالی آقا دده این ها همه اش از تاثیر ماهواره است.

حالی آقا هم دست هاش را رو به آسمان کرد ودعا کرد خدایا نسل آفت ماهواره را از زمین بکن. واز محل مغازه دور شد.

برو بچ مغازه نشین بعد از دور شدن حالی آقا میگفتند دعای حالی آقا قبل از رسیدن به دست خدا توسط ماهواره های مستقر در مدار دریافت میشه.

/ 1 نظر / 16 بازدید
امین

سلام آقای ظهری دیروز داشتم از روستای ساری بخش رد میشدم اون جریانی که شما تعریف کردین من هم مشاهده کردم. یه چیز عجیبی منو بیشتر متحیر کرد پل آهنی شما یه کم از جای اصلی تکان خورده بود یا اینکه هنوز پل رو مستقر نکردین و یا در آینده نزدیک میخوایین سر جاش بزراین! به هر حال برای شما آرزوی موفقیت میکنم دوست من. عیدت مبارک. دیشب برگشتنی موقعی که داشتیم از گمیشان برمیگشتیم بازم از روستای شما رد شدیم راننده مان با سرعت از روی پل قدیمی شما رد شد یه کم سر و صدا کردیم. میبخشید اگه از خواب بیدارتون کردم.