ظهری تکفیر می شود

برای ورود به  شهر از پل غربی  گنبد رفت وآمد داریم .روزهای جمعه به علت  ترافیک سنگین انسانی جمعه گذار عبور با خودرو بسیار به کندی وبا مشکل انجام میشد.به پیاده های عازم نماز جمعه بوق بزنی یا در خواست کنی که از کناره های پل عبور کنند بعضا به ماشینت لگد میزنند.به هر حال از این سمت گنبد مسیر دیگه ای برای ورود به شهر نیست. من اعتراض میکردم ،کسی مریض اورژانسی داشته باشد، فقط دعای خیر نماز گذاران میتواند نجاتش دهد. نیروی محترم انتظامی وارد عمل شد ومساله را بلکل ریشه ای حل نمودبدین صورت که درموقع اتمام نماز نیم ساعتی پل را صرفا جهت عبور نمازگزاران به روی خودرو ها می بندد.

این موضوع مشکل را نه تنها حل نمیکند بلکه دو چندان نیزمیکند چون بعد از باز شدن پل برای عبور خودرو ها یک ساعتی  ترافیک انبوه  خودروهای منتظرتردد گره ناجوری روی پل ا یجاد می شود.

 این ناراحتی  بنده را دوستی به آخوندی رسانده آخوند گفته دوستتان باید توبه واستغفار کند.

نزد آخوند دیگه ای نیز مطلب بنده را گفته اند او هم گفته در شریعت اسلام حق با اکثریت است واکثریت هم هیچ وقت اشتباه نمیکند.

/ 5 نظر / 20 بازدید
ice man

سلام بطور معمول این اکثریت هستند که اشتباه می کنند!![چشمک]

مرضیه

این ملت ما یک چیزی یاد بگیرن 100 تا چیز از یاد میبرن

ترکمن تولز

با سلام آقای ظهری شما در چه بخشی می خواهید فعالیت کنید؟! اگر فعالیت شما در سایت قطعی است ما از شما استقبال خوبی می کنیم..

فریدون

[گل][قلب][گل] سلام دوست من: از کامنت های زیبایتان ممنونم و متشکر هر شهر مشکلات خود را دارد و گنبد هم استثنا نیست [چشمک]امیدوارم مشکل حل شود [قلب][گل][قلب]

گزل

سلام وای چه جالب[نیشخند] من اون اطراف زیاد میرم.یه تعداد از فامیلامون اون قسمت ساکن هستن.[لبخند] واااااااااای از این آخوندها !!![خنده]