دعوت به یه بازی

از طرف دوست نیکویی نه به طور اختصاصی بلکه به طور کلی به یه بازی دعوت شدیم.منم به نوبه ی خودم  سایر دوستان را به بازی دعوت می کنم. پاسخ من به سوالات طرح شده در بازی به قرار ذیل هستند. لطفا بخوانید.

بدترین اتفاق:رد شدن در تحقیقات محلی آزمون استخدامی شغل مورد علاقه بعد از موفقیت در آزمون های کتبی ومصاحبه

خوب‌ترین اتفاق:البته  آشنایی با عیال ووصال با او را  به عنوان خوب ترین اتفاق زندگی ام باید عنوان کنم.در غیر صورت چنانچه محترمه به بررسی سطور این وبلاگ بپردازد و ببیند ذکری از آشنایی با او به عنوان خوب ترین رویداد زندگی شویش عنوان نشده باشد؛کار عمو ظهری تان ...

گذشته از شوخی جداً آشنایی و ...با او خوب ترین واقعه ی زندگی ام است.

بدترین تصمیم:اشتغال به کاری که مورد علاقه ی صددر صدی ام نیست.

بزرگ‌ترین پشیمانی:انتخاب یکی دو نفر  به عنوان دوست .

فرد تأثیرگذار زندگی:گذشته از پیشوایان دینی ومذهبی در دوره ی حاضر،نلسون ماندلا،زمانی که بعد از آزاد شدن از زندان ،زندان بان خود را به عنوان ریس پلیس آفریقای جنوبی انتخاب کرد.

آرزوی زندگی:همه ی آرزوهایی که برای رسیدن به آن تلاش می کردم و از درگاه خداوند کمک می طلبیدم برآورده گشته،به جز یک مورد که خداجونم فعلا سماجت میکند.

اعتقاد به معجزه:دارم.

اعتقاد به خوش‌شانسی:متاسفانه دارم.

خیانت:سعی ندارم در مورد کسی خیانت بکنم یا در صورت مورد خیانت واقع شدن مقابله به مثل کنم .

عشق:حبل المتین پایداری زندگی زناشویی

دروغ: زیاد می شنوم به طوریکه به نظرم همه درغگو هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه. دروغ صلاح نیست حتی مصلحتی

از که بدم می‌آید: از خائنان به نان نمک.

تا به حال دل کسی را شکانده‌اید:دل منو شکاننده اند ولی سعی کردم دل کسی را نشکانم.

دلیل انتخاب اسم وبلاگ:داستان خاص خودش را دارد.مدتی بدون عنوان بودم یعنی نمی دانستم چه نامی را برگزینم. تا اینکه کامنت دختر فرزانه ای بارقه ی  انتخاب نام ((زیر ذره بین)) در ذهنم ایجاد کرد.

از بچه‌های وب چه کسی را بیش‌تر دوست دارید؟همه شونو دوست دارم.کدورتی فی مابین بنده وهیچ کدام از بچه وبلاگستان نیست. وانشاالله هم نخواهد بود.

تعریفی از زندگی خودم:تلاش برای موفقیت فرزندانم و ترقیو تعالی کشور ومنطقه ی سکونتم.ملی بیاندیشیم هم ملی وهم منطقه ای عمل کنیم.

خوش‌بختی:احسای است که در دوره های مختلف زندگی ات متفاوت است.

این واژه‌ها یادآور چه چیزی برای‌تان هستند؟

هلو:نام علمی آن Prunus Persica است. انتخاب نام  پرسیکا جهت نام گذاری گونه ی این میوه دلیلی است بر تنوع ژنتیکی گیاهی این ملک وآبادی.

خدا:رگ گردن

امام حسین:مفهوم واقعی جنگ نابرابر

اشک:بیشتر مواقع احسانم اینه که اشک ها اشک های واقعی نیستند.بلکه اشک تمساح هستند.

کوه:اگه حاشو بگیری حالتو میگیره. منظوربا قطع دختان جنگلی دامنه کو ه ها سیل مخوف ورانش های خانمان انداز اتفاق می افتد.

فرار از زندان:تا حالا ندیدمش

هوش:بی هوشی .مدهوشی

خواهر شوهر:هوم. جان...بله

رنگ چشم‌هایم:میشی

رنگ مورد علاقه:قبلنا آبی بود ولی از وقتی که وارد تحصیلات دانشگاهی شدم به رنگ سبز تغییر یافت.ارتباط رنگ مورد علاقه ی اینجانب با وقایع داخلی کشور قویاً ایداً فوراً تکذیب می شود.

جواب تلفن و ارتباطات: سعی میکنم محترمانه باشد.از زنگ های دریافتی در اوقات استراحت و ... برایم جالب نیست.

کلام آخر:به هر حال زندگی ادامه دارد.

/ 11 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
چال چووروگ

ادامه :چیزی که بدم می‌آید: بدقولی . متنفرم تا به حال دل کسی را شکانده‌اید: عمدا" نه. ولی اشتباها" زیاد . دوبارش هرگز یادم نمیره. ازبنده خداها هنوز حلالیت نطلبیده بودم که از دنیا رفتند. فقط برایشان دعا می کنم. دلیل انتخاب اسم وبلاگ: قصه اش طولانیه! از بچه‌های وب چه کسی را بیش‌تر دوست دارید؟همه شون گلند. تعریفی از زندگی خودم: زندگیم زیاد تعریفی نداره! خوش‌بختی:فقط یک احساس است که همیشه به آدم دست نمی دهد. این واژه‌ها یادآور چه چیزی برای‌تان هستند؟ هلو: فکر می کنم نام یک سخنگوی دولت در عهد ساسا نیان باشه! خدا: اگر باتو باشد نترس از اینکه کل عالم برعلیهت باشند . امام حسین: با شنیدن نامش یاد این جمله می افتم:( زندگی عقیده است و جهاد) اشک: ازنوع تمساحش بدم می آد . کوه: استواری . فرار از زندان: اسم یک فیلم بود.؟ هوش:چیزی که کم کم دارم از دستش می دهم . خواهر شوهر:تجربه شو نداشتم.! رنگ چشم‌هایم: ندیدم. رنگ مورد علاقه: بی رنگی جواب تلفن و ارتباطات سعی می کنم قبل از اینکه سه بار زنگ بخوره گوشی را بردارم. کلام آخر: اگه با کسی می خوای دوست بشی اول ببین چک برگشتی نداشته باشه.

چال چووروگ

بدترین اتفاق: مرگ مادرم . آخه فکر می کردم مادران نمی میرند. خوب‌ترین اتفاق:پیدا شدن فرصت ادامه تحصیل بعد از فوق دیپلم بدترین تصمیم:یادم نمیاد. بزرگ‌ترین پشیمانی:گاهی سیگار میکشم فرد تأثیرگذار زندگی:همسرم (باور کنید) آرزوی زندگی:اینکه هیچ کس به مواد مخدر معتاد نشه . اعتقاد به معجزه: دارم چون مسلمانم .اژدها شدن عصای حضرت موسی را قبول دارم. اعتقاد به خوش‌شانسی: دارم.بالاخره احتمالاته یک نفر در شهر ما سه بار برنده جایزه بزرگ بانک شد همه می شناسند. خیانت:وحشتناکه! عشق:علاقه -شدید -قلبی!

چال چووروگ

بدترین اتفاق: مرگ مادرم . آخه فکر می کردم مادران نمی میرند. خوب‌ترین اتفاق:پیدا شدن فرصت ادامه تحصیل بعد از فوق دیپلم بدترین تصمیم:یادم نمیاد. بزرگ‌ترین پشیمانی:گاهی سیگار میکشم فرد تأثیرگذار زندگی:همسرم (باور کنید) آرزوی زندگی:اینکه هیچ کس به مواد مخدر معتاد نشه . اعتقاد به معجزه: دارم چون مسلمانم .اژدها شدن عصای حضرت موسی را قبول دارم. اعتقاد به خوش‌شانسی: دارم.بالاخره احتمالاته یک نفر در شهر ما سه بار برنده جایزه بزرگ بانک شد همه می شناسند. خیانت:وحشتناکه! عشق:علاقه -شدید -قلبی!

سایرا

[گل][گل][گل][گل] درود [گل][گل][گل][گل] بازی جالبیه. ولی بعضی جاهاش تفتیش عقایده [گریه] ظهری عزیز. در دو پست مهمانهای خارجی 2 و 3 دو کامنت به اسم من ثبت شده که من ننوشتم. در اون پستها هم توضیح دادم موفق باشی [گل][گل][گل][گل]

امین

این خواهر شوهر رو خوب اومدی[تایید] چرا دوستان رو دعوت نکردی ظهری عزیز! یه وقت دلخور نشن؟

تميم

جوابهايتان صادقانه بودن خيلي... و در مواردي منحصر به فرد. [لبخند][گل]

شریف

سلام دوست عزیز این بازی جالبیه ولی چرا منو دعوت نکردین ؟حتما گفتین با مطالب وبلاگم همخوانی نداره .اگه اینو گفتین کمی راست گفتین چون این بازی به گروه خون وبلاگم نمیخوره ولی در کل میشه گفت باحاله .فرصت کردی به این حقیر هم سری بزن .[گل]

سایرا

بازی جالبیه ... و پاسخ هاتون هم کلا جالب تر ! ولی اینها دلیل نمی شه دیر به دیر آپ کنی پسرعمو ! منتظر نوشته های قشنگت هستیم .... [گل]

زنی در دور دست - سایرای قبلی

می بخشید اما از این به بعد من رو به عنوان زنی در دور دست بشناسید ! یادم رفته بود دیگه سایرا نیستم و یکی دیگه شده سایرا ! غیر عمد بود !!!!!!!!!!!