اخبار جدید از استخدام مهندسین ناظر کشاورزی

با سلام و احترام؛

با تائیدات خداوند متعال، سرانجام پس از دو سال پیگیری مستمر، معاونت محترم  توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور طی نامه شماره 3703/91/200 مورخ 16/2/91 برپایه تفاهم نامه امضاء شده فی مابین وزارت متبوع و معاونت مذکور(تصویر پیوست) و به استناد تبصره های (1) و (2) ماده (51) قانون برنامه پنجم توسعه و مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با اولویت مناطق دور افتاده و مشمولین قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی با استخدام 6271 نفر در مشاغل اصلی و تخصصی درسال 1391موافقت نموده است. از این تعداد 3335 نفر مشمول قانون استخدام ناظرین و 2936 نفر مشمول کارشناس مورد نیاز سازمان ( غیر ناظرین) خواهد بود.

 براین اساس، جدول توزیع سهمیه استخدامی آن سازمان (به تفکیک ستاد، شهرستان و مراکز جهاد کشاورزی و نیز تفکیک ناظرین و غیر ناظرین و رشته های تحصیلی مورد نیاز در سال 91) به پیوست ایفاد می گردد. با عنایت به ضرورت امر، لازم است نسبت به اجرای موارد زیر اقدام عاجل به عمل آید:

1- از آنجایی که برنامه ریزی برای جذب و استخدام ناظرین، مستلزم وجود آمار و اطلاعات به روز واجدین شرایط براساس قانون مصوب ذیربط می باشد. لذا، دراسرع وقت نسبت به جمع آوری اطلاعات لازم مطابق جدول پیوست اقدام لازم مبذول گردد.

2- با توجه به وظایف حاکمیتی حوزه امور زمین و خروج شدید نیروی انسانی طی سالهای گذشته  ( 388 نفر)  در حوزه مذکور ترتیبی اتخاذ گردد تا به ازای خروج نیروی انسانی در حوزه امور زمین با هماهنگی سازمان امور اراضی نیروی انسانی مورد نیاز برای جذب یش بینی گردد.

3- برای جذب کارشناسان غیر ناظر نیز می بایست نیازهای آن سازمان به نیروی انسانی متخصص به هنگام شود. ازاین رو، ضروری است نسبت به تنظیم نیروی انسانی موردنیاز به تفکیک رشته تحصیلی، شغل و پست برای ستاد و هر شهرستان اقدام و جدول مربوطه به دفتر امور اداری ، رفاه و پشتیبانی و مرکز نوسازی و تحول اداری ارسال گردد.

متن نامه را می توانید از اینجا دانلود کنید

/ 2 نظر / 136 بازدید
بی بی

بزرگترین پاساژ اینترنتی ، مصحولات زناشویی، بهداشتی ، پزشکی و ارایشی ، www.bbshop.ir ، عرضه کننده محصوات با معتبرترین برندهای امریکایی و اروپایی، ارجینال و کاملا اصل.، پاساژهای اینترنتی بی بی شاپ، www.bbshop.ir ، به همراه محصولات متنوع فانتزی، لوازم ارایش، سی دی، و محصولات توانبخشی جسمی و جنسی و..... وب مسترها و دارندگان وبلاگ میتوانند با همکاری در فروش محصولات فروشاه بی بی شاپ، ار پورسانت بالا که به شکل روزانه و بدون سقف واریزی بهره مند شوند. برای همه همکاران جایزه های ویژه ای در نظر گرفته شده است. هم اکنون در آمد اینترنتی را تجربه کنید.

مهران

با سلام خدمت دکتر صدر السادات من فارغ التحصیل رشته کشاورزی کارشناسی طیور که هنوز بعد از 4 سال گذشت از فارغ التحصیلی بیکار هستم