فارغ التحصیلان کشاورزی در حاشیه

   این را شاید از روی یاس وناامیدی می نویسم یا شاید هم در به نهایت استیصالی که دچارش شده ام این پست را می نگارم.اما به عینه همه فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی شاهد هستند که اگر قول استخدامی در وزارت بهداشت یا آموزش وپرورش داده  شود در کمترین فرصت به آن جامعه عمل پوشانده می شود ونکته ی جالب اینکه آنقدر ضابطه ها رعایت می شود آره دیگه حتما ضابطه ها رعایت شده اند چون اعتراضی از کسی بلند نمیشود که آی هوار بنده مشمول آن استخدام بوده ام ولی بنده را جا گذاشته اید! این مصوبه ی مجلس شورای اسلامی،منظور استخدام تعداد 10000 نفر ناظرین محصولات کشاورزی،مدیران عامل تعاونی های تولید یا افرادی که به نحوی سابقه نظارت در جهادکشاورزی داشته اند به استخدام وزارت جهادکشاورزی در می آیند. در کش و قوس بخشنامه وابلاغیه های جورواجور گیر کرده است. وبلاگی نیز قبلا تحت نام ناظرین کشاورزی اخبار استخدام ناظرین کشاورزی را پوشش می داد که اخیرا متوجه اش شدیم کلیه محتویات را از روی خروجی اش حذف کرده به قول ناظر رندی شاید دعوتنامه اش را فرستاده اند و دیگر ایشان بی خیال شده است یا شاید هم با مشاهده شروع دعوت از ناظرین برای مصاحبه واین حرفها کارها را تمام شده فرض کرده ودیگر وبلاگی که در اوج نگرانی ناظرین فعالیت عالی در اطلاع رسانی داشت،به تعطیلی کشانده است. اینجا بنده به عنوان یک وب نویس از زحمات مدیر محترم وبلاگ یاد شده تقدیر وتشکر ویژه مینمایم.هرچند نفهمیدیم نویسنده آن وب چه کسی بود شاید هم هیچ وقت ندانیم که او کی بود. خدا یارو یاورش باشد.

  اخیرا متوجه شدم باز وبلاگ نیکویی به نام ناظرین کشاورزی پا به عرصه وجود نهاد که گویا به صورت گروهی نیز نوشته میشود دعا میکنیم این عزیزان نیز در کارشان موفق باشند.آنها بنده حقیر را به لیست لینک دوستانشان اضافه کرده اند ما هم البته این چنین کردیم امیدوارم لینک قلبشان نیز باشیم.

 

/ 1 نظر / 43 بازدید
سحر

salam شما هم به جمع نویسندگان وبلاگ ناظرین بیایین لطفا اگر با ما همکاری می نمایید در بخش نظران خصوصی وبلاگ درج نمایید تا ایدی و ÷سورد برایتان بفرستیم قبلا از همکاری صمیانه شما سپاسگذاریم