حالی آقا وسالپی در شهر

سالپی یالانچی میخواست در حاضر جوابی روی دست حالی آقا بلند شود. همه ی اهالی روستا میدانستند که او در حال رقابت مخفی با حالی آقا است. ولی چون حالی آقا از محبوبیت زیادی برخوردار بود قدری عصا به دست بود. روزی از روزها آن دو شهر رفته بودند. موقع برگشتن خواستند سوار مینی بوس عطا شوند که در صندلی های جلویی مینی بوس تعدادی خانم نشسته بودند. سالپی یالانچی با نگاه به خانم ها وحالی آقا گفت زن های این دوره زمانه را ببینید که به احترام مردها بلند نمیشوند وصندلی جلو را در اختیار مردها نمیگذارند.

خانمی از صندلی جلو رو به حالی آقا وسالپی یالانچی گفت: مگه به شما دونفر پیر وپاتال هم میشه گفت مرد.

حالی آقا نگاه تندش را روانه سالپی کرد یعنی ضایع کردی مرد

دوباره همان زن گفت میتوانید عقب بنشینید

سالپی خواست چیزی بگوید ولی حالی آقا مانع صحبت کردنش شد وگفت از عقب بیزارم گلین جان از عقب بیزارم.

پ ن)) مینی بوس عطا عبارت است یک خودرو مسابر بری هیجده نفره که عطا سی و دو نفر را سوار میکند ودر خط مسیر آبادی ما کار میکند.

/ 9 نظر / 20 بازدید
اجو

سلام .[لبخند]

محمد

بعضی عقب ها خیلی از این جلو ها ی گشاد بهترند

محمد

[ماچ]

محمد

[ماچ]

سردار

عجب [تعجب] ظهری جان روش صد در صدی نداریم . مگه اینکه از بیخ آمپوتیشن بشه ! [ناراحت]

سایرا

سلام دوست عزیز. از حضورت ممنونم[گل][گل][گل][گل]

اغلن

چرا با عقب مخالف بودند؟ تو این دوره زمونه که ... بقیه دوستانی که کامنت دادن به سلام کردن کفایت کردند[قهقهه]

دکتر سردار

پیامی همگانی دوست خیلی خوبم ! مدتی در وبلاگ دیگرم خواهم بود . آدرسش : http://yyyw.wordpress.com در حال حاضر ترکمن مدیکال آپدیت نخواهد شد . شما که منت گذاشته و وبلاگ اسبق مرا لینک کرده بودید ، اگر زحمت کشیده و لینک را به آدرس فوق تغییر دهید مراتب لطف خود را تکمیل خواهید کرد. در وبلاگ جدید ، لینک دوستان را بصورت اشتراک مطالب قرار میدهم. یعنی تیتر آخرین مطلب دوستان به ترتیب زمانی در ستون کناری وبلاگ جدید قرار میگیرد.و نیز فهرست لینکها در چند لوگو در قسمت پیومدها قرار داده شده است . (اگر در مورد تغییر سیستم لینک نظری داشتید خوشحال میشم بفرمایید) . برای خونه دیدنی بیائید ! با سپاس از عنایت و توجه شما . [گل]

اخعحان

[گل]