دعواهای رایج

  نمیدانم بعضی از دعواها ی موجود در روستای ما کی وچه طوری تمام خواهند شد. فعلا که اینجانب انتهایی برای آنها نمی توانم تصور کنم.

  نمونه این دعواها دعوای دامدار وکشاورزاست؛ سر اینکه دامدار مواظب رمه وگاو هایش باید باشد یا اینکه کشاورز حصار دور وبر مزرعه خود را محکم تر کند ونگهبانی هم برای آن بگمارد. عده ای ورود احشام به مزرعه شان را به دادگاه کشانده وبالاخره هم خسارت دریافت میکنند.

 عده ای هم دست به دامن شریعت می شوند، شریعت هم قربونش برم چون کل الامور خیر الاوسطها هست میگوید در طی روز کشاورز باید مواظب مزرعه خودش باید باشد ودر طی شب نیز دامدار از چهار پایان خود باید مواظبت کند.

/ 8 نظر / 16 بازدید
NFB

سلام.. بدون مقدمه.. پیشنهادی می دهم.. آی شمایی که وبی به این زیبایی داری... . می خوای با وبلاگت کسب درآمد داشته باشی؟؟؟ یه سرور جالب سراغ دارم که: یکی از معتبر ترین سایت های تبلیغاته با عضویتت 30000 ریال هدیه می گیری.. .. قابلیت زیرمجموعه گیری و کسب درآمد مادام العمر دارد حداقل پرداخت 200000 ریال می باشد واریز پورسانت 15 و 30 ام هرماه و هر کلیک ایرانی نیز 500 ریال محسوب می شود.. اگر مایلی .. از دست نده.. و برو به لینک زیر: http://www.clickiran.ir/?sup=9187 و در کمتر از 1 مین .. ثبت نام کن و کدش رو تو وبت قرار بده. البت توجه داشته باش که وبت حجیم نشه که کیفیتش رو پائین میاره..

تایاق

ای بی پیاز طنزت عالی بود. خلاصه از شما چه پنهان بعضی ازدامداران هم چنان قاطی تلپک هستند که گوسفندان بیچاره رنگ جو را نمی بینند . از قضا دوستی از این نوع دامدار ، گوسفند قربانی گرفته بود . ماتقلیچ دده می گوید : معلوم است کمی جلوتر از مرگ همه نازتان را میکشند . آری چنین هم شد . دوستم برای گوسفند نازش یه تشت پراز جو گذاشت ، این گوسفند بیچاره چنان دور جو پرپر زد و پرید آخرش هم نخورده سکته کرد.

امین

بارک الله و صد احسنت این را خوب فرمودید.[نیشخند]

تميم

شريعت كه خوب گفته... [لبخند]

عاشورا

بسم الله الرحمن الرحیم سلام، واقعه ی کربلا گذشت ... دیروز در کربلا یزیدیان سر حسین (ع) را به نیزه کردند و امروز نیز همان یزید منشان تیشه بر اسلام ناب میزند و افسوس که بر این ستمگران خیال نابودی اسلام ناب هنوز پابرجاست ... و امروز عاشورا افتتاح شد . www.ashoora.ir عاشورا فقط از عاشورا نمی گوید ! عاشورا از تفکر ناب عاشورا و عاشوراییان می گوید و می نگارد... از عشق ، ایثار ، سکوت ؛ از نگاه های بی انتها ... و از شهادت ... مفتخریم که در این راه در تمامی حوزه های مرتبط دینی و فرهنگی نیازهای شما را تامین کنیم . خواهشمندیم با عضویت در عاشورا و با بیان نظرات ارزشمندتان ما را در پیشبرد و گسترش فرهنگ عاشورا یاری نمایید . سیستم بی نظیر کاربری اعضا ، بانک جامع مقالات ، بانک کم نظیر و جامع صوتی و مجموعه تصاویر متنوع ، تنها بخشی از خدمات ماست. و در انتها ، خواهشمندیم ما را به لیست دوستانتان اضافه کنید. کربلا ادامه خواهد داشت ... به امید حضورتان پایگاه جامع عاشورا www.ashoora.ir

گزل

خب باید به مالت خوب بچسبی تا مجبور نشی به همسایه ت بگی دزد[نیشخند]

سایرا

به امید روزی که هر کسی حد و حدود خودشو بدونه حقوق بقیه رو هم رعایت کنه تا دعوایی پیش نیاد. واقعا جای تاسفه که در قرن بیست و یک هنوز هم انسانها اندر خم یک کوچه موندن و هنوز نمیتونن سر مسائل جزئی بدون دادگاه رفتن با هم کنار بیان. [گریه]